Çözüm Ortaklarımız

yeterlift

Yeterlift Asansör Sistemleri

Yeterlift Asansör San. Tic. ve Lt. Şti.
1998 yılında kurulan, merkezi İstanbul Sancaktepe'de olan firmamız,kendi fabrika tesislerinde gerçekleştirdiği üretimin, her aşamasını kalite kontrol sürecini işleterek yapmaktadır
partner_6-180x96

BSB Asansör

BSB Asansör San. Tic. ve Ltd. Şti.
Üretimini gerçekleştirdiği asansör kabini ve asansör aksamları ile yaratmış olduğu kalitesini, vermiş olduğu hizmetle birleştirerek kısa sürede kendi markası olan BSB Asansör markasını dünyaya duyurmayı başarmış ve sektördeki öncü kuruluşlar arasında yerini almıştır.
partner_1-180x96

Arkel

Arkel Elektrik Elektronik San. ve Tic. A.Ş.
1998 yılında kurulan ARKEL ELEKTRİK ELEKTRONİK SAN. ve TİC. A.Ş. asansör kumanda kartları, kumanda panoları, acil kurtarma sistemleri, revizyon ve alarm setleri imalatını ve sektörde ihtiyaç duyulan diğer elektronik cihazların tasarımını yapmaktadır.
logo

Merih Asansör

Merih Asansör A.Ş.
1977 yılında asansör montaj ve bakım firması olarak kurulan Merih Asansör, 39 yıllık tecrübesi ile otomatik asansör kapısı imalatıyla asansör sektörüne hizmet etmektedir. 240 kişilik üretim, yönetim ve satış ekibi, 29,000 m2’lik üretim sahası ve satış merkezine sahiptir. Merih kapılar son teknoloji CNC makineler ile üretilmektedir.
Nasıl yardımcı olabiliriz?

Mesai saatleri içinde ofisimizle iletişime geçin, en kısa zamanda talebinize karşılık verelim.

Asansörümüzün modernizasyonunu gerçekleştiren Ozan Asansör, kısa sürede asansörümüzün güvenlik seviyesini standartlar ölçüsünde iyileştirmiştir. Güvenliğin ve konforun arttığı asansörümüzü gönül rahatlığı ile kullanıyoruz. Teşekkürler…

placeholder
Nedim Bey Apartmanı
Bina Yöneticisi

Birinci sınıf hizmet mi arıyorsunuz?