placeholder

Hakkımızda

Ozan Asansör San. Tic. ve Ltd. Şti.’ nin asansör sektöründe uzun ve sağlam bir geçmişi vardır. Biz yıllardır sektörde öncü firma olmuş ve yenilikçi adımlar atmaya daima öncelik vermişizdir. Başarılarımızı ve bu konumda olmamızı sağlayan herkesle gurur duyuyoruz.

  • 1990

    Küçük bir hizmetle başladı

    Her şey 1992 yılında başladı. Bu kadar kısa sürede bu sektörde böyle bir yer edinebileceğimiz aklımızda yoktu. Her zaman en iyi hizmet, müşterinin firmaya ulaşılabilirliği ve aldığı hizmetten memnun kalması tek amacımızdı.

  • 2004

    Birleşme

    1990 yılında faaliyete başlayan Pan-San Asansör San. İle 1992 yılında faaliyete başlayan Ozan Asansör San. 2004 yılın da Ozan Asansör San. Tic. Ltd. Şti. adı altında birleşerek faaliyetlerini sürdürmektedir. Elektrikli ve hidrolik asansörlerin tasarımını, montajını, servis ve bakımını gerçekleştiren firmamız EN ISO 9001:2008 kalite yönetim sistemi belgesi ile 95/16/AT Asansör Yönetmeliği ek 13 - modül H CE belgesine sahip olup ülke ve dünya genelinde gelişen asansör teknolojilerini tecrübeli mühendis ve teknisyen kadrosuyla insanlarımızın hizmetine sunmaktadır. Tasarımdan servis ve bakıma kadar her aşamada müşteri memnuniyetini ön planda tutan firmamızın temel prensibi kalite, güven ve emniyettir.

Nasıl yardımcı olabiliriz?

Mesai saatleri içinde ofisimizle iletişime geçin, en kısa zamanda talebinize karşılık verelim.

Asansörümüzün modernizasyonunu gerçekleştiren Ozan Asansör, kısa sürede asansörümüzün güvenlik seviyesini standartlar ölçüsünde iyileştirmiştir. Güvenliğin ve konforun arttığı asansörümüzü gönül rahatlığı ile kullanıyoruz. Teşekkürler…

placeholder
Nedim Bey Apartmanı
Bina Yöneticisi

Birinci sınıf hizmet mi arıyorsunuz?